náš tým

Příběh a scénář: Milan Matyas Deutsch

Autor divadelních her Červený Kukiš a Alice, Alenka a voda živá. Jako spoluautor vytvořil scénáře k 6 hrám v divadle Mana. V roce 2020 měl premiéru jeho film Agent00 Mission Palermo a produkoval oceňovaný film Amor Labori Davida Stejskala. Napsal slova a hudbu pro Martinu Balogovou, Elenu Sonenshine, Martu Marinovou a Lolypopz. Jako herec ztvárnil role v 10 divadelních hrách a 12 filmech.

María: Jochana Hádková

Zpěv uzdravuje a tvoření je život, říká zpěvačka, textařka, herečka a výtvarnice Jochana Hádková.
Můžete si ji pamatovat z kapel Světlo na konci pudinku, Sbor radosti Kulturní vložky, A další. Z rolí v muzikálu Alice a Alenka, činoherním představení Listopadové matky. Možná také máte nějaký její pestrobarevný kousek ve svém šatníku. Žije a tvoří se svým přítelem basovým kytaristou skromně, čistě a šťastně v součinnosti s přírodou, sem tam i dost hlasitě v malé chatce na okraji Prahy.

CoCo: Milan M. Deutsch

www.milanmatyasdeutsch.eu

Taneční company: Maykel Varona, Pedro F. Perez

Victoria: Veronika Bellová

Veronika Bellová – Herečka a zpěvačka. Vystudovala konzervatoř, věnuje se klasickému, muzikálovému a popovému zpěvu. Hrála v řadě českých i zahraničních filmech, můžete jí vidět v seriále Ordinace v růžové zahradě. Spolu s M.M.Deutschem nazpívala několik duetů a natočila videoklipy v Itálii. Hráli spolu také ve filmu Amor Labori.

Hudební skupina „Silencio“ – 4 por 5 – 5 kubánských umělců, kteří nedávno přijeli do Prahy.

Ariadna Isabel Amador Oropesa
Dayron Pimienta Alteman
Mario Herrera Marsillán
Aldo Ferrara

Produkce: Jiří Dvořáček

Korepetice: Elena Sonenshine

Hudba: Milan M Deutsch, Jan Buryánek, S. Cruz, Buena Vista Social Club

Propagace: MMD production

Foto: Dušan Prouza, Jakub Ludvík, David Stejskal